Info o kurzu

Fotografie z Fonsu Fotografie z Fonsu Fotografie z Fonsu Fotografie z Fonsu Fotografie z Fonsu
Pro koho kurz je
Pro skauty i neskauty ve věku 18 - 27 let.
Kdy se kurz koná
Kurz FONS Beníšky se koná 18. - 27. srpna 2017. Podmínkou přijetí je účast na celém kurzu.
Kde se kurz koná
Kurz se koná na chalupě v Krkonoších. Přesnou polohu místa vám ale zatím neprozradíme.
Termín podání přihlášek
Kurz je plně obsazený, přijímáme jen náhradníky. Přesnější pokyny k přihlášení najdete v sekci přihláška.
Účastnický poplatek
Cena kurzu je 2 800 Kč, zahrnuje letní část i podzimní setkání, a platí pro členy Junáka. Pro externí účastníky, kteří nejsou registrování v naší organizaci, je cena o 1000 Kč vyšší (rozdíl tvoří dotace, kterou dostáváme od Ústředí Junáka na podporu vzdělávání členů naší organizace). Zálohu ve výši 900 Kč je třeba zaplatit před podáním přihlášky.

Pokud je cena kurzu pro Tebe překážkou, ozvi se. Pokud se naopak rozhodneš přispět o něco více, podpoříš tak pestrost a bohatost programu, resp. možnost absolvovat kurz též případným účastníkům, kteří si nemohou dovolit z nejrůznějších důvodů zaplatit celé kurzovné.
Podzimní setkání
Součástí kurzu je podzimní setkání, které se uskuteční 13. - 15. října 2017. Budeme rádi, když se nás sejde co nejvíc, ale účast na setkání není povinná.
Další informace
Pro případné další informace ohledně kurzu pište Pampe na mail fonsbenisky@gmail.com.
Na Fons se ti nechce?
Zkus třeba jiné: Roverské kurzy