Informace k přihlášce

Kdy?

• Letní kurz bude 17. - 26. srpna 2018, podzimní setkání 12. - 14. října 2018.
  • Podmínkou přijetí je účast na celém letním kurzu.
  • Účast na podzimním setkání není povinná, ale budeme rádi, když se nás sejde co nejvíc.

Za kolik?

• Cena je 3 000 Kč , zahrnuje samotný kurz i podzimní setkání, a platí pro členy Junáka. Pro externí účastníky, kteří nejsou registrováni v naší organizaci, je cena o 1 000 Kč vyšší (rozdíl tvoří dotace, kterou dostáváme od Ústředí Junáka na podporu vzdělávání členů naší organizace).
  • Zálohu ve výši 1 000 Kč je třeba zaplatit před podáním přihlášky.
  • Zbývající část účastnického poplatku nám zaplatíš přímo na kurzu v hotovosti. Pokud snad zrušíš svoji účast na kurzu po 15. květnu, Tvoje záloha propadá.
  • Pokud nebudeš na Fons Beníšky přijat/a, bude Ti záloha obratem vrácena.

Je kurz pro mě?

• Můžu se přihlásit i když nejsem skaut?
  • Každopádně! Setkání skautů a neskautů na kurzu považujeme za obohacující. I mezi instruktory kurzu bývají často neskauti.
  • Pomůže mi kurz při vedení roverského kmene?
  • Na konkrétní dovednosti, potřebné při vedení kmene nebo oddílu, se primárně nezaměřujeme. Ale už ve staré Číně se tradovalo, že vládce si má nejdříve udělat pořádek sám v sobě a pak zavládne přirozeně pořádek i v jeho zemi.
  • Můžu se přihlásit spolu se svými kamarády?
  • Můžeš. Člověku to dodá odvahu vykročit do neznáma. Na druhou stranu z vlastních zkušeností víme, že vydáš-li se na cestu sám, tvé oči jsou otevřenější a zážitky mohou být o to hlubší.

Nejasnosti?

Ozvi na fonsbenisky@gmail.com nebo na +420 724 206 825 (odpoví Ti Pampe).

Přihláška - Krok 1

Uhraď zálohu 1 000 Kč.

Číslo účtu: 2201123153 / 2010 (Fio)
Variabilní symbol: ddmmrr, kde dd = den, mm = měsíc, rr = poslední dvojčíslí roku narození.
Zpráva pro příjemce: jméno a příjmení přihlašovaného.

Do týdne od zaplacení zálohy Ti e-mailem potvrdíme, že jsme skutečně Tvoji platbu přijali. Platby ze Slovenska s námi prosíme konzultuj předem, pravděpodobně budou adresovány na jiný účet.

Přihláška - Krok 2

Vyplň přihlášku on-line (do 31. března 2018).

Stále zbývají volná místa pro muže. Ženy už přijímáme jen jako náhradnice.

Vyplnit přihlášku

Prosíme, aby se hlásili jen ti, kdo jsou schopni dorazit bez zpoždění už na začátek kurzu a vytrvat až do úplného závěru kurzu.