Informace k přihlášce

Kdy?

• Letní kurz bude 17. - 26. srpna 2018, podzimní setkání 12. - 14. října 2018.
  • Podmínkou přijetí je účast na celém letním kurzu.
  • Účast na podzimním setkání není povinná, ale budeme rádi, když se nás sejde co nejvíc.

Za kolik?

• Cena je 3 000 Kč , zahrnuje samotný kurz i podzimní setkání, a platí pro členy Junáka. Pro externí účastníky, kteří nejsou registrováni v naší organizaci, je cena o 1 000 Kč vyšší (rozdíl tvoří dotace, kterou dostáváme od Ústředí Junáka na podporu vzdělávání členů naší organizace).
  • Zálohu ve výši 1 000 Kč je třeba zaplatit před podáním přihlášky.
  • Zbývající část účastnického poplatku nám zaplatíš přímo na kurzu v hotovosti. Pokud snad zrušíš svoji účast na kurzu po 15. květnu, Tvoje záloha propadá.
  • Pokud nebudeš na Fons Beníšky přijat/a, bude Ti záloha obratem vrácena.

Je kurz pro mě?

• Můžu se přihlásit i když nejsem skaut?
  • Každopádně! Setkání skautů a neskautů na kurzu považujeme za obohacující. I mezi instruktory kurzu bývají často neskauti.
  • Pomůže mi kurz při vedení roverského kmene?
  • Na konkrétní dovednosti, potřebné při vedení kmene nebo oddílu, se primárně nezaměřujeme. Ale už ve staré Číně se tradovalo, že vládce si má nejdříve udělat pořádek sám v sobě a pak zavládne přirozeně pořádek i v jeho zemi.
  • Můžu se přihlásit spolu se svými kamarády?
  • Můžeš. Člověku to dodá odvahu vykročit do neznáma. Na druhou stranu z vlastních zkušeností víme, že vydáš-li se na cestu sám, tvé oči jsou otevřenější a zážitky mohou být o to hlubší.

Nejasnosti?

Ozvi na fonsbenisky@gmail.com nebo na +420 724 206 825 (odpoví Ti Pampe).

Přihláška - Krok 1

Uhraď zálohu 1 000 Kč.

Číslo účtu: 2201123153 / 2010 (Fio)
Variabilní symbol: ddmmrr, kde dd = den, mm = měsíc, rr = poslední dvojčíslí roku narození.
Zpráva pro příjemce: jméno a příjmení přihlašovaného.

Do týdne od zaplacení zálohy Ti e-mailem potvrdíme, že jsme skutečně Tvoji platbu přijali. Platby ze Slovenska s námi prosíme konzultuj předem, pravděpodobně budou adresovány na jiný účet.

Přihláška - Krok 2

Vyplň přihlášku on-line (do 15. března).

Vyplnit přihlášku

Prosíme, aby se hlásili jen ti, kdo jsou schopni dorazit bez zpoždění už na začátek kurzu a vytrvat až do úplného závěru kurzu.