Tým

Nikdo není šéf a zároveň jsme všichni šéf.
Učíme se fungovat demokraticky, dělíme si úkoly i odpovědnosti, navzájem se obohacujeme.
Kurz chystáme pro účastníky a chceme si ho s nimi taky užít.
Jsme tu pro sebe i pro tebe.

Kytovec

Miluje, když se zaběhnuté koncepty rozrostou a dostanou úplně jiný rozměr navíc. Dlouho se věnoval bicím, ale hraje na trubku. Zajímá se o věci, které život a hudba lidem přináší.

Myška

Vědkyně a bioanalytička, která zkoumá věci a snaží se je pochopit, ale většinou je z nich zmatená. Hraje dračák a pokemony a dělá divný zvuky, obzvlášť když je sama v pokoji.

Piškot

Celoživotní skaut, který kombinuje vědu s alternativními přístupy k životu. Baví ho poznávání nových a nevšedních zážitků. Miluje hory ve všech podobách – v zimě na nich lyžuje, v létě chodí a rád by na nich jednou i lezl. Rád si s tebou spontánně zatancuje!

Bublina

Potřeboval by více životů, aby uskutečnil všechny své nápady. Profesí energetik, kde čerpá velkou dávku energie, kterou dál rozdává.
Rád se věnuje hloubkám rozhovorů a kráse hor.
Většinou se vyskytuje ve flanelce s hrnkem čaje. Čajům ovšem nerozumí.

Lulu

Krajinu studuje a také se v ní ráda ztrácí. Kytky trhá nejen pro potěchu oka, ale i těla a duše. Bez kávy a kvalitního spánku se neobejde. Ráda mazlí a následně zabavuje cizí zvířata.

Michal

Robotik s hlavou v oblacích, kde zkoumá autonomní drony. Rád fotí, putuje a luští šifry – při programování často své vlastní. Miluje mapy a paradoxně taky bloudění. Zkusil nejsmradlavější jídlo na světě a nechutnalo mu. Učí se dělat chyby.

Míček

Citoslovec zácviku. Spontánní, autentická a kreativní dáma, která dokáže udělat z maličkosti kouzlo a hru prakticky ze všeho. Vlastní cylindr a občas z něj taky něco vytáhne.

Kuba

Kosmopolitní propojovatel. Radí high-profile lidem jak dělat business, ale potraviny si kupuje podle barvy nebo zvířátka na obalu. Menežuje, analyzuje, ale oblečení nematchuje. Not exposed enough? Role-playing, poker, trekking, tanec and more.

Aduš

Skautkou se stala až v dospělosti, o to víc je to pro ni výzva. V práci neustále s někým komunikuje, je to novinářka. To si pak vyvažuje tancem a nonverbálním divadlem. Pěstuje zeleninu na komunitní farmě, hlavně chilli papričky, kterých zvládne sníst až nelidsky hodně.

Kuky

Hovoří jazykem německých filozofů i stavebních dělníků a umí tyto dva světy propojit. Veselá a odvážná žena, která sjede U-rampu na bruslích (bez pádu) a za volant sedne i v nekomfortních podmínkách. Vydrží nejíst celý týden.

Obr

Průvodce digitálním světem. Rád pečuje o druhé a objímá nejen své kočky. V důležitých věcech požitkář, ve zbytečných minimalista. Dělá to, co mu dává smysl – ať už je to impro, muzika nebo výroba domácích burgerů.