Tým

Nikdo není šéf a zároveň jsme všichni šéf.
Učíme se fungovat demokraticky, dělíme si úkoly i odpovědnosti, navzájem se obohacujeme.
Kurz chystáme pro účastníky a chceme si ho s nimi taky užít.
Jsme tu pro sebe i pro tebe.

Kytovec

Miluje, když se zaběhnuté koncepty rozrostou a dostanou úplně jiný rozměr navíc. Dlouho se věnoval bicím, ale hraje na trubku. Zajímá se o věci, které život a hudba lidem přináší.

Myška

Vědkyně a bioanalytička, která zkoumá věci a snaží se je pochopit, ale většinou je z nich zmatená. Hraje dračák a pokemony a dělá divný zvuky, obzvlášť když je sama v pokoji.

Piškot

Celoživotní skaut, který kombinuje vědu s alternativními přístupy k životu. Baví ho poznávání nových a nevšedních zážitků. Miluje hory ve všech podobách – v zimě na nich lyžuje, v létě chodí a rád by na nich jednou i lezl. Rád si s tebou spontánně zatancuje!

Ňemi

Pracuje manuálně (na klávesnici). Chtěl by umět lítat (zatím se to nedaří, tak aspoň leze na stromy). Baví ho koukat na videa o vesmíru. Nebaví ho v komunikaci domýšlet za ostatní. Svou hravost a schopnost improvizovat uplatňuje nejen se svými dětmi, ale i a na divadelních prknech.

Lulu

Krajinu studuje a také se v ní ráda ztrácí. Kytky trhá nejen pro potěchu oka, ale i těla a duše. Bez kávy a kvalitního spánku se neobejde. Ráda mazlí a následně zabavuje cizí zvířata.

Michal

Robotik s hlavou v oblacích, kde zkoumá autonomní drony. Rád fotí, putuje a luští šifry – při programování často své vlastní. Miluje mapy a paradoxně taky bloudění. Zkusil nejsmradlavější jídlo na světě a nechutnalo mu. Učí se dělat chyby.

Míček

Citoslovec zácviku. Spontánní, autentická a kreativní dáma, která dokáže udělat z maličkosti kouzlo a hru prakticky ze všeho. Vlastní cylindr a občas z něj taky něco vytáhne.

Kuba

Kosmopolitní propojovatel. Radí high-profile lidem jak dělat business, ale potraviny si kupuje podle barvy nebo zvířátka na obalu. Menežuje, analyzuje, ale oblečení nematchuje. Not exposed enough? Role-playing, poker, trekking, tanec and more.

Aduš

Skautkou se stala až v dospělosti, o to víc je to pro ni výzva. V práci neustále s někým komunikuje, je to novinářka. To si pak vyvažuje tancem a nonverbálním divadlem. Pěstuje zeleninu na komunitní farmě, hlavně chilli papričky, kterých zvládne sníst až nelidsky hodně.

Obr

Průvodce digitálním světem. Rád pečuje o druhé a objímá nejen své kočky. V důležitých věcech požitkář, ve zbytečných minimalista. Dělá to, co mu dává smysl – ať už je to impro, muzika nebo výroba domácích burgerů.

Kuky

Hovoří jazykem německých filozofů i stavebních dělníků a umí tyto dva světy propojit. Veselá a odvážná žena, která sjede U-rampu na bruslích (bez pádu) a za volant sedne i v nekomfortních podmínkách. Vydrží nejíst celý týden.

Bublina

Potřeboval by více životů, aby uskutečnil všechny své nápady. Profesí energetik, kde čerpá velkou dávku energie, kterou dál rozdává.
Rád se věnuje hloubkám rozhovorů a kráse hor.
Většinou se vyskytuje ve flanelce s hrnkem čaje. Čajům ovšem nerozumí.