Tým

Nikdo není šéf a zároveň jsme všichni šéf.
Učíme se fungovat demokraticky, dělíme si úkoly i odpovědnosti, navzájem se obohacujeme.
Kurz chystáme pro účastníky a chceme si ho s nimi taky užít.
Jsme tu pro sebe i pro tebe.

Kytovec

Miluje, když se zaběhnuté koncepty rozrostou a dostanou úplně jiný rozměr navíc. Dlouho se věnoval bicím, ale hraje na trubku. Zajímá se o věci, které život a hudba lidem přináší. A je to rakeťák.

Dráče

Ptá se, naslouchá, formuluje a hledá s(c)hody - lidské i právní. Zná recept na feel-good atmosféru, ale nebojí se ani zajet na hlubinu. Na rukou umí zatím stát, jednou bude hlavou dolů i chodit. Jak slyší kytaru, zpívá a tančí.

zvonek

Navrhuje domy, ale možná rozjede barbershop nebo továrnu na maté. Žena činu otevřená pestrým životním výzvám. Zachraňuje svět nebo ho aspoň objevuje. Byla skoro všude, kde nebyla, tam bude.

Anežka

Obdivuje sílu slova, chtěla by umět oslovovat a ráda je oslovována. Posluchači ji milují, čtenáři na knihu stále čekají. (Bude to dobrodružný gamebook.) Vysvětluje se zápalem, směje se od srdce a tančí nekoordinovaně. Největší lichotka: Na křesťanku jsi celkem normální.

Bublina

Potřeboval by více životů, aby uskutečnil všechny své nápady. Profesí energetik, kde čerpá velkou dávku energie, kterou dál rozdává.
Rád se věnuje hloubkám rozhovorů a kráse hor.
Většinou se vyskytuje ve flanelce s hrnkem čaje. Čajům ovšem nerozumí.

Kuba

Kosmopolitní propojovatel. Radí high-profile lidem jak dělat business, ale potraviny si kupuje podle barvy nebo zvířátka na obalu. Menežuje, analyzuje, ale oblečení nematchuje. Not exposed enough? Role-playing, poker, trekking, tanec and more.

Míček

Citoslovec zácviku. Spontánní, autentická a kreativní dáma, která dokáže udělat z maličkosti kouzlo a hru prakticky ze všeho. Vlastní cylindr a občas z něj taky něco vytáhne.

Myška

Vědkyně a bioanalytička, která zkoumá věci a snaží se je pochopit, ale většinou je z nich zmatená. Hraje dračák a pokemony a dělá divný zvuky, obzvlášť když je sama v pokoji.

Lulu

Krajinu studuje a také se v ní ráda ztrácí. Kytky trhá nejen pro potěchu oka, ale i těla a duše. Bez kávy a kvalitního spánku se neobejde. Rada mazlí a následně zabavuje cizí zvířata.

Kuky

Hovoří jazykem německých filozofů i stavebních dělníků a umí tyto dva světy propojit. Veselá a odvážná žena, která sjede U-rampu na bruslích (bez pádu) a za volant sedne i v nekomfortních podmínkách. Vydrží nejíst celý týden.

Obr

Průvodce digitálním světem. Rád pečuje o druhé a objímá nejen své kočky. V důležitých věcech požitkář, ve zbytečných minimalista. Dělá to, co mu dává smysl - ať už je to impro, muzika nebo výroba domácích burgerů.

Ori

Studoval doktorát z informatiky ve Vídni, aby se pak stal fulltime písničkářem. Mistr šifer. Vlastní tři čela, dvě jsou dřevěná. Pokoj má vytapetovaný časopisy Praktická žena ze 70. a 80. let.

Dr.Obek

Vývojář softwaru i profikytarista. Jeho zavazadla na Fons - kytara, lékárnička a účetní knihy. Pravděpodobně jediný muž, kterému maminka zakazuje, aby si stříhal vlasy. Rád si popovídá o bitcoinu nebo libertariánství.