Tým

Nikdo není šéf a zároveň jsme všichni šéf.
Učíme se fungovat demokraticky, dělíme si úkoly i odpovědnosti, navzájem se obohacujeme.
Kurz chystáme pro účastníky a chceme si ho s nimi taky užít.
Jsme tu pro sebe i pro tebe.

Anička

Psycholožka, paní učitelka a ekoložka v jednom vkusném balení. Záhadná tichá voda, která podemele kdejaký břeh. Vánoce zvládne bez dárků, ale bez kávy nedá ani ránu. Ví, jak voní myanmarská křída.

Dráče

Ptá se, naslouchá, formuluje a hledá s(c)hody - lidské i právní. Zná recept na feel-good atmosféru, ale nebojí se ani zajet na hlubinu. Na rukou umí zatím stát, jednou bude hlavou dolů i chodit. Jak slyší kytaru, zpívá a tančí.

Anežka

Obdivuje sílu slova, chtěla by umět oslovovat a ráda je oslovována. Posluchači ji milují, čtenáři na knihu stále čekají. (Bude to dobrodružný gamebook.) Vysvětluje se zápalem, směje se od srdce a tančí nekoordinovaně. Největší lichotka: Na křesťanku jsi celkem normální.

zvonek

Navrhuje domy, ale možná rozjede barbershop nebo továrnu na maté. Žena činu otevřená pestrým životním výzvám. Zachraňuje svět nebo ho aspoň objevuje. Byla skoro všude, kde nebyla, tam bude.

Aleš

Manažer řemeslníků. Optimalizuje procesy, vymýšlí zlepšováky, odvážně diskutuje s cílem hledat pravdu vždy a všude. (Třeba v prvním skautském principu.) Příznivce satiry, mystifikace a humoru. Na jeho diskotékách Arnoštek bledne závistí.

Twist

Psycholog s nadšením pro historické mapy a změnu k lepšímu. Rád dělá věci správně a "když už, tak už". Nebojí se rýpat a rozebírat na prvočinitele. Glosuje s humorem sobě vlastním. Střihne si swing i valčík.

Míček

Léčitelka duší v zácviku. Spontánní, autentická a kreativní osoba, která dokáže udělat z maličkosti kouzlo a hru prakticky ze všeho. Vlastní cylindr a občas z něj taky něco vytáhne.

Dr.Obek

Vývojář softwaru i profikytarista. Jeho zavazadla na Fons - kytara, lékárnička a účetní knihy. Pravděpodobně jediný muž, kterému maminka zakazuje, aby si stříhal vlasy. Rád si popovídá o bitcoinu nebo libertariánství.

Kuba

Radí high-profile lidem, jak dělat business, ale jídlo si kupuje podle barvy, funny názvu nebo zvířátka na obalu. Menežuje, analyzuje, ale ponožky nematchuje. Not exposed enough? Role-playing, poker, tanec and more.

Kuky

Hovoří jazykem německých filozofů i stavebních dělníků a umí tyto dva světy propojit. Veselá a odvážná žena, která sjede U-rampu na bruslích (bez pádu) a za volant sedne i v nekomfortních podmínkách. Vydrží nejíst celý týden.

Obr

Studující učitel binárních jazyků. Rád pečuje o druhé a objímá nejen své kočky. V důležitých věcech požitkář, ve zbytečných minimalista. Dělá to, co mu dává smysl - ať už je to IMPRO, muzika nebo výroba domácích burgerů."

Ori

Připravuje českou půdu pro sítě 5G, ale když se mu doma něco pokazí, návod hledá na Googlu. Mistr šifer. Vlastní dvě čela, jedno je dřevěné (a celkem to s ním umí). Pokoj má vytapetovaný časopisy Praktická žena ze 70. a 80. let.

Anča

Do dálky, do výšky, co nejrychleji a co nejlépe. Zejména s koulí a oštěpem to vážně umí. Fotí přírodu, lidi i Gripeny. O výletech v Jizerkách ví všechno. Instruktorka potvrzená úředně. Ráda jedná fér a napřímo.