Tým

Budete v nejlepších rukách

Bára
Spojka s východem

Mapuje svět a nebojí se ho měnit k lepšímu. Ví, jaké to je běhat v parlamentu.

Bára
Míček
Odvážná dáma

Je vládkyní míčů všeho druhu a učí se hrát na zednický klavír. Nejspíš má z týmu nejlepší fyzičku.

Míček
Ňemi
Svatoplukův vyslanec

Nemá rád olivy ani rajčata. Improvizuje a ajťačí, někdy obojí dohromady. Ví, zač je v Pardubicích perník.

Ňemi
Zvonek
Architektka Snů

Institucionalizuje skautské prostory v Moravské metropoli. Fotí krásu po světě. Byla skoro všude, kde nebyla, tam bude.

Zvonek
Kačka
Květinová víla

Učí se, jak si hrát s dětmi. Spící sluníčko s kouzelným úsměvem. Často nám peče nejrůznější kulinářské zázraky.

Kačka
Dat
Usměvavý obr

Studující ekonom a elektrotechnik. Povětšinou obležen ženami, vypadá nebezpečně, ale je převážně neškodný.

Dat
Polárka
Manažerka sladkých vůní

Píše diplomku o cykloturistice a často mačká spoušť. Je expertkou na dojení švýcarských krav. Umí kdekoliv navodit domáckou atmosféru.

Polárka
Aleš
Nonšalantní bonviván

Řemeslník a manažer v jednom. Užívá života a debatuje o prvním skautském principu. Na jeho diskotékách Arnoštek bledne závistí.

Aleš
Orel
Jsem ajťák, ale léčím se

Vášnivě debatuje o možnostech umělé inteligence a nejen o nich. Nedávno se rozhodl oženit a nelituje toho. Drží basu a vymýšlí počítačové hry.

Orel
Obr
Sova spacáková

Studující učitel binárních jazyků. Vyhýbá se obalům a dalším zbytečnostem. Stará se o náš pravidelný přísun čokolády.

Obr
Helča
Rozevlátá tanečnice

Živí ji poslouchání a vyprávění příběhů. Ráda dráždí hada bosou nohou. Dáma s čápem i bez čápa.

Helča