Tým

Budete v nejlepších rukách

Kačka
Květinová víla

Učí se, jak si hrát s dětmi. Spící sluníčko s kouzelným úsměvem. Často nám peče nejrůznější kulinářské zázraky.

Kačka
Dat
Usměvavý obr

Studující ekonom a elektrotechnik. Povětšinou obležen ženami, vypadá nebezpečně, ale je převážně neškodný.

Dat
Pampe
Rusovlasá divoženka

Naslouchá ženám v nouzi a pomáhá jim. Umí to roztočit a zachytit kouzlo okamžiku. Má lepší čich, než leckterý policejní pes.

Pampe
Danczis
Laponský otužilec

Od konstruktivní kritiky průmyslových básníků směřuje k evoluční parazitologii. Vášnivý rugbysta teoretik, který zatím neměl možnost ověřit své schopnosti v praxi.

Danczis
Polárka
Manažerka sladkých vůní

Píše diplomku o cykloturistice a často mačká spoušť. Je expertkou na dojení švýcarských krav. Umí kdekoliv navodit domáckou atmosféru.

Polárka
Jeňa
Slunce naše jasné

Výřečný společník, který umí i dobře mlčet. Trénuje to při každodenních meditacích. S láskou nosí firemní ponožky.

Jeňa
Aleš
Nonšalantní bonviván

Řemeslník a manažer v jednom. Užívá života a debatuje o prvním skautském principu. Na jeho diskotékách Arnoštek bledne závistí.

Aleš
Orel
Jsem ajťák, ale léčím se

Vášnivě debatuje o možnostech umělé inteligence a nejen o nich. Nedávno se rozhodl oženit a nelituje toho. Drží basu a vymýšlí počítačové hry.

Orel
Obr
Sova spacáková

Studující učitel binárních jazyků. Vyhýbá se obalům a dalším zbytečnostem. Stará se o náš pravidelný přísun čokolády.

Obr
Helča
Rozevlátá tanečnice

Živí ji poslouchání a vyprávění příběhů. Ráda dráždí hada bosou nohou. Dáma s čápem i bez čápa.

Helča
Dr.Obek
Dlouhovlasý profikytarista

Je postrachem všech lajdáckých firem. Humor a folk má vždy po ruce. Za všech okolností nosí pečlivě vyleštěné boty.

Dr.Obek
Šmudla
Brněnský drak

Obklopena dětmi ve školce tvoří naši budoucnost. Peče chleba, umí skvěle šít a jednou z ní bude báječná máma.

Šmudla